PDF Drukuj

Mistrzowie zachowania 2018/19

 

Luty

kl. Ia- Amelia Majewska
kl. Ib- Mikołaj Lubawy
kl. Ic- Laura Stolińska
kl. Id- Kornelia Sułecka


kl.IIa- Wiktoria Paszek
kl. IIb-Jakub Kopruszyński
kl. IIc- Wiktor Gajecki
kl. IId-Amelia Iskra


kl. IIIa-Zuzanna Świątkowska
kl. IIIb-Lena Szkapiak

 

kl. IV b- Mikołaj Stochliński
kl. IV c- Cezary Pawłowski
kl. IV d- Miłosz Znajdek
kl. IV e- Oliwia Dworczak
kl. IV f- Laura Dworczak


kl. V b- Szymon Wikarski
kl. V d Aleksander Kowalski
kl. V e- Julia Szczepankiewicz

 

Grudzień/Styczeń

kl. I a Igor Jabłoński  
kl. I b Tymoteusz Kowalewski  
kl. I c Nadia Unisławska  
kl. Id Natalia Kordylas  


kl. II a Alan Roszczyk  
kl. II b Zuzanna Pawłowska
kl. II c Julia Soboniak  
kl. II d Jakub Wolski


kl. III a Oleksandr Dubynets  
kl. III b Dawid Kwiatkowski

 

kl. IV b- Radosław Domaniewski
kl. IV c - Ksawery Sobczak
kl. IV d- Michalina Stasiak
kl. IV e - Barbara Buzała
kl. IV f- Zofia Wasielewska


kl. V a- Michalina Uszko
kl. V b- Oliwia Wieczorowska
kl. V d- Iga Biskupiak
kl. V e- Weronika Sarnecka

 

Listopad

kl. I a  Julia Ochocka
kl. Ib Celina Bednarska
kl. Ic  Aleksandra Madej
kl. Id Lena Stolecka


kl. II a Kamila Kubiak
kl. II b Kalina Artwik
kl. II c Tomasz Błażejewskl
kl. II d  Hubert Radwański


kl. III a Amelia Bąkowska
kl. III b Miłosz Wysocki

 

kl. IV a- Filip Łączny
kl. IV b- Agata Puchalska
kl. IV c- Marta Piotrowska
kl. IVd- Bartosz Rusinek
kl. IV e- Aurelia Rąpała

kl. IV f- Maja Panfil


kl. V a- Nadia Jakubczyk
kl. V b-Julia Lewicka
kl. V c -Weronika Bednarek
kl. Vd- Amelia Hanichet
kl. V e- Maria Pniewska

 

kl.VIa Miłosz Kruszka

kl. VIb Jakub Domżalski
kl. VIc Alan Wawrzyniak
kl. VId Mateusz Iskra
 
kl. VIIa Wiktoria Szczepańska
kl. VIIb Oliwia Szeliga
kl. VIIc Patrycja Biłoszewska
 
kl. VIIIa Adrian Bednarek
kl. VIIIb Damian Gajewicz
kl. VIIIc Tomasz Brończyk
kl. VIIId Dominika Podhorodecka.

 

 

Październik

Kl.Ia- Krzewina Amelia
Kl. Ib- Tulibacka Maja
Kl. Ic- Krokos Aleksander
Kl. Id- Krzeszewska Eryka


Kl. IIa- Rejnowska Zofia
Kl. IIb-Radzikowska Zuzanna


Kl. IIc- Przybylska Nikola
Kl. IId- Sawa Zuzanna
Kl. IIIa- Pejka Kacper
Kl. IIIB- Kanarkiewicz Julia

 

kl. IVa- Mikołaj Strzyżewski
kl. IVb- Jakub Jóźwiak
kl. IVc-Agata Skupin
kl. IVd- Kornelia Stachura
kl. IVe- Amelia Czajkowska
kl. IVf- Maja Panfil

 

kl. V a- Adam Szymborski
kl. V b- Arkadiusz Cieloszyk
kl. Vc- Wiktoria Perlikowska
kl. Ve- Julia Szczepankiewicz

 

kl. VIa Roksana Sołowska
kl. VIb Maja Stachowiak
kl. VIc Mikołaj Głuchowicz
kl. VId Oliwia Pszczólińska
 
kl. VIIa Aleksandra Falkowska
kl. VIIb Dominik Rogoda
kl. VIIc Bartosz Dworczak
 
kl. VIIIa Adrian Bednarek
kl. VIIIb Igor Giża
kl. VIIIc Tomasz Brończyk

kl. VIIId Monika Białecka

 

Wrzesień

Kl. Ia- Tymoteusz Zieliński
Kl. Ib- Gabriela Przekwas
Kl. Ic- Nina Klucznik
Kl. Id- Julia Szewczak


Kl. IIa- Julia Podolska
Kl. IIb-Livia Wojton
Kl. IIc- Maksymilian Michalak
Kl. IId-Liliana Tomaszewska


Kl. IIIa-Jakub Woźniak
Kl. IIIb-Jakub Skwarek

 

kl. IVa- Santi Szymański
kl. IVb- Piotr Górny
kl. IVc- Adrianna Malińska
kl. IVd- Zofia Kośmider
kl. IVe- Anna Gezele
kl. IVf- Zuzanna Łukaszewska

 

kl. Vb - Szymon Przybyła
kl. V c- Andrzej Sobczak
kl. V d- Julia Brzęczak
kl. V e- Maja Świątkowska

 

kl. VIa Miłosz Kruszka

kl. VIb Lena Błachowiak
kl. VIc Julia Ochocka
kl. VId Hanna Dota
 
kl. VIIa Wiktoria Szczepańska
kl. VIIb Kacper Maliński
kl. VIIc Patrycja Biłoszewska
 
kl. VIIIa Wiktor Swiątkowski
kl. VIIIb Ewelina Walczak
kl. VIIIc Oliwia Szczepańska
kl. VIIId Hubert Szmańda

 

 




 Szkoła Podstawowa
 w Janikowie

ul. Biskupa Michała Kozala 3
88-160 Janikowo
tel./fax (52) 3514-448
tel./fax (52) 3514-446
mail: spjanikowo@janikowo.com.pl