PDF Drukuj

Szkoła Podstawowa w Janikowie „zagrała” w 27. finale WOŚP
W sobotę 12 stycznia 2019 r. nasza szkoła po raz kolejny uczestniczyła w WOŚP.
Podziwiać mogliśmy przepiękne występy taneczne naszych uczniów, barwne stroje oraz przygotowanie i zaangażowanie występujących. Najcenniejsze były jednak uśmiechy, radość  i duma naszych małych Artystów.  Brawo Dzieciaki!!!
Dziękujemy Uczniom, Rodzicom, Nauczycielom, którzy wsparli to szczytne przedsięwzięcie i tak licznie włączyli się w przygotowanie naszych wychowanków. Dziękujemy zwłaszcza Rodzicom, którzy pomimo ferii, często zmieniali termin wyjazdu na zimowy wypoczynek, by być razem z nami. Dziękujemy za Państwa zaangażowanie i wsparcie naszych działań!
Dziękujemy uczniom klasy  Ic, Id, IIb, IIIa, a także reprezentantom klas IV i V, którzy uczęszczają na zajęcia taneczne prowadzone przez p.A.Pluskotę.  Dziękujemy nauczycielom: p. Elżbiecie Niemczyk, p.Dorocie Leguminie, p.Beacie Cegielskiej, p.Lucynie Podolskiej-Radzikowskiej, p.Annie Pluskocie.
Tego dnia byli również z nami najmłodsi wychowankowie oddziałów przedszkolnych naszej szkoły wraz z wychowawcami. Dziękujemy dzieciom z grupy: 0a, 0c i 0d oraz p. Izabeli Przygodzie, p.Monice Nowackiej oraz p.Justynie Ligockiej i p.Iwonie Knasiak-Jonatowskiej.
Za udział w 27.finale WOŚP  społeczność Szkoły Podstawowej w Janikowie otrzymała z rąk kierownika OSiR w Janikowie p.Grzegorza Płuciennika pamiątkową statuetkę, którą odebrała Wicedyrektor szkoły p.Iwona Szczutkowska.  
Dziękujemy! Do zobaczenia za rok!!!
Opracowanie, koordynowanie: Magdalena Płuciennik

 

 
 Szkoła Podstawowa
 w Janikowie

ul. Biskupa Michała Kozala 3
88-160 Janikowo
tel./fax (52) 3514-448
tel./fax (52) 3514-446
mail: spjanikowo@janikowo.com.pl