PDF Drukuj

BEZPIECZNE FERIE 2019 Z POLFINKIEM
 Tuż przed udaniem się na zimowy wypoczynek, najmłodsi uczniowie naszej szkoły  otrzymali zaproszenie do udziału w konkursie: „Policyjna  zgadywanka - wyklejanka na ferie 2019”. Komenda Powiatowa Policji w Inowrocławiu w związku z feriami, przygotowała propozycję konkursową dla dzieci w wieku od 6 do 9 lat. Zadanie polegało na uzupełnieniu  luk w tekście brakującymi wyrazami lub obrazkami dotyczącymi bezpieczeństwa. Dzieci  nad zadaniem mogły popracować z rodzicami. Ważne, by powstała historyjka zawierająca przydatne wskazówki i rady na ferie. Zainteresowanie konkursem było duże.  Z zaproszenia skorzystało:  63 uczniów naszej szkoły.
Wiadomo również, że zgłoszeń na konkurs było więcej, gdyż niekiedy prace przesłano pocztą indywidualnie lub dzieci wraz z rodzicami dostarczyły koperty osobiście.
Cieszy fakt, że dzieci wiedzą jak dbać o własne bezpieczeństwo oraz chętnie podejmują działania  z zakresu profilaktyki.
Teraz z niecierpliwością trzymamy kciuki i  oczekujemy na wyniki!!!
Opracowanie: Magdalena Płuciennik – szkolny koordynator konkursu

 
 Szkoła Podstawowa
 w Janikowie

ul. Biskupa Michała Kozala 3
88-160 Janikowo
tel./fax (52) 3514-448
tel./fax (52) 3514-446
mail: spjanikowo@janikowo.com.pl