PDF Drukuj

GALA LAUREATÓW W II LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCYM W INOWROCŁAWIU

1 kwietnia w II LO im. Marii Konopnickiej odbyły się: XVIII konkurs chemiczny oraz XVIII konkurs biologiczny dla  uczniów szkół podstawowych i gimnazjów pod Patronatem Marszałka Województwa Kujawsko-Pomorskiego. Naszą szkołę reprezentowało 10 uczniów z biologii i 6 uczniów z chemii. Po trudnych zmaganiach zostali wyłonieni laureaci i finaliści konkursów. Najlepsze wyniki z naszej szkoły uzyskał Kacper Krokos z klasy VIII c, który został laureatem 2 miejsca z chemii - opiekun dydaktyczny - Pan Piotr Zaleta oraz laureatem 3 miejsca z biologii - opiekun dydaktyczny - Pani Katarzyna Czerwińska.

Uroczyste wręczenie nagród odbyło się podczas Gali Laureatów 6 kwietnia.
Gratulujemy!!!

Notatkę sporządził: P. Zaleta

 

 
 Szkoła Podstawowa
 w Janikowie

ul. Biskupa Michała Kozala 3
88-160 Janikowo
tel./fax (52) 3514-448
tel./fax (52) 3514-446
mail: spjanikowo@janikowo.com.pl